M40.pl Poznań – TS Celuloza Kostrzyn 9:1. Mamy lidera!

M40.pl po bardzo dobrym meczu pokonało rywali z Kostrzyna aż 9:1. Po spotkaniu w poprzednim sezonie i remisie 1:1 pozostał duży niedosyt. Poznaniacy mieli dużą przewagę optyczną, ale nie przekładało się to na bramki. Tym razem od początku M40.pl zaczęło stwarzać liczne okazje i już po 4 minutach objęło prowadzenie po składnej akcji całego zespołu i bramce Grzegorza Urbańskiego. Niemal od razu padła druga bramka dla gospodarzy, którą po mocnym strzale Burzyńskiego skierował do bramki zawodnik gości. Po tym golu zawodnicy M40.pl wyraźnie dominowali na boisku, a gospodarze ograniczali się do działań defensywnych. Do przerwy było już 3:0 dzięki trafieniu Marciniaka. W drugiej połowie przewaga gospodarzy była coraz większa, co skutkowało kolejnymi bramkami, które strzelali w tej części Wójcik, Burzyński, dwukrotnie Marciniak i dwukrotnie Urbański. Warto zwrócić uwagę, że większość bramek padła po starannie przygotowanych akcjach. Goście bardzo często głośno komentowali decyzje sędziów, co zaowocowało dla nich dwiema czerwonymi kartkami i osłabieniem. Paradoksalnie podczas gry w przewadze M40.pl zaczęło grać gorzej, a ambitna Celuloza wyprowadziła kilka groźnych kontr. Po jednej z nich zdobyła honorową bramkę na 8:1. Po dwóch ligowych zwycięskich meczach czas potwierdzić dobrą dyspozycję na trudnym terenie w Pile. KS Credo Futsal wygrało w tej kolejce 4:10 w Poznaniu z UKS CityZen, a w poprzednim zremisowało 3:3 z TS Celuloza Kostrzyn. Zapowiada się ciekawy mecz!